Yhteystiedot

Ota yhteyttä!

Tarjoamme lämpöpumppujen asennukset ja huollot sekä kaikki lvi-alan tuotteet ja palvelut. Palvelemme sinua rautaisella ammattitaidolla! Toimialueemme: Lahti, Asikkala, Heinola, Orimattila, Nastola, Kärkölä ja koko Päijät-Häme sekä Kymenlaakso.

Ilmalämpöpumput ja jäähdytyslaitteet

Kiinteistölämpöpumput ja
LVI-myynti, asennus ja huolto

Maalämpöpumput, Ilma-vesilämpöpumput, Aurinkosähkö

Tarjouspyynnöt voi lähettää suoraan osoitteeseen tarjouspyynnot@lampojokeri.fi tai lähettämällä yhteydenottopyynnön

Laskutus:
Verkkolaskutusosoite: 003717805278
Operaattoritunnus: 003721291126

Jussi Heimonen

Toimitusjohtaja
Kiinteistölämpöpumppujen myynti ja asennusten koordinointi
LVI-myynti ja asennusten koordinointi

010 201 0874
jussi@lampojokeri.fi

Timo Sillamets

Myyntipäällikkö

010 201 0873
timo@lampojokeri.fi

Tero Siponen

Ilma-vesilämpöpumppujen ja maalämpöpumppujen myynti ja asennusten koordinointi
Aurinkosähkö

010 201 0872
tero@lampojokeri.fi

Harri Simi

Ilmalämpöpumppujen myynti ja asennusten koordinointi

0102010875
harri@lampojokeri.fi

Pitja Simi

Ilmalämpöpumppujen myynti ja asennusten koordinointi

0102010876
pitja@lampojokeri.fi

Juha Alho

Lämpöpumppu-asentaja

010 201 0871
juha@lampojokeri.fi

Sander Johanson

Lämpöpumppu-asentaja

Lari Lius

Lämpöpumppu-asentaja

Teemu Sunnari

Lämpöpumppu-asentaja, Sähköasentaja

Jooel Keinänen

Lämpöpumppu-asentaja

Jetro Kraemer

LVI-asentaja

Juha Aaltonen

LVI-asentaja

Vladimir Truntov

Logistiikka

Elisabet Hughes

Laskutus, Some-sisällöntuottaja

Lähetä yhteydenottopyyntö niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian!

Tule moikkaamaan meitä Lämpöjokerin showroomiin!

Mietitkö, mikä lämpöpumppu olisi oikea ratkaisu sinun kotiisi? Haluaisitko tutustua laitteisiin lähemmin ennen hankintaa? Tervetuloa tutustumaan erilaisiin lämpöpumppuihin kahvikupin äärellä osoitteessa Selontie 8, Kukkila.
MA-PE 8.00-16.00, LA-SU suljettu.