vastuu group logo luotettava kumppani

Yhteystiedot

Ota yhteyttä!

Tarjoamme lämpöpumppujen asennukset ja huollot sekä kaikki lvi-alan tuotteet ja palvelut. Palvelemme sinua rautaisella ammattitaidolla! Toimialueemme: Lahti, Vääksy, Asikkala, Heinola, Orimattila, Nastola, Kärkölä ja koko Päijät-Häme sekä Kymenlaakso.

Pientalojen lämpöpumput

Kiinteistölämpöpumput ja
LVI-myynti, asennus ja huolto

Tarjouspyynnöt voi lähettää suoraan osoitteeseen tarjouspyynnot@lampojokeri.fi tai lähettämällä yhteydenottopyynnön

Laskutus:
Verkkolaskutusosoite: 003717805278
Operaattoritunnus: 003721291126

Lämpöpumppusesonki käy nyt kiivaana! Tämä voi ilmetä viiveenä tarjouspyyntöihin vastaamisessa! Olemme kuitenkin yhteydessä teihin mahdollisimman pian! Täytä yhteydenottopyyntö alla, tai kiireellisessä asiassa soita meille.

Jussi Heimonen

Toimitusjohtaja
Kiinteistölämpöpumppujen myynti ja asennusten koordinointi
LVI-myynti ja asennusten koordinointi

010 201 0870
jussi@lampojokeri.fi

Juha Alho

Ilmalämpöpumppujen myynti ja asennusten koordinointi
Ilmalämpöpumppujen huollot
Aurinkosähkö

010 201 0871
juha@lampojokeri.fi

Tero Siponen

Ilma-vesilämpöpumppujen ja maalämpöpumppujen myynti ja asennusten koordinointi
Aurinkosähkö

010 201 0872
tero@lampojokeri.fi

Elisabet Hughes

LVI-asentaja

elisabet@lampojokeri.fi

Jetro Kraemer

LVI-asentaja

jetro@lampojokeri.fi

Timo Sillamets

Lämpöpumppu-asentaja
Sähköasentaja

timo@lampojokeri.fi

Mattias Koivumaa

Sähköasentaja
Lämpöpumppu-asentaja

mattias@lampojokeri.fi

Jooel Keinänen

Lämpöpumppu-asentaja

jooel@lampojokeri.fi

Lähetä yhteydenottopyyntö niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian!