vastuu group logo luotettava kumppani

Yhteystiedot

Ota yhteyttä!

Tarjoamme lämpöpumppujen asennukset ja huollot sekä kaikki lvi-alan tuotteet ja palvelut. Palvelemme sinua rautaisella ammattitaidolla! Toimialueemme: Lahti, Asikkala, Heinola, Orimattila, Nastola, Kärkölä ja koko Päijät-Häme sekä Kymenlaakso.

Kiinteistölämpöpumput ja
LVI-myynti, asennus ja huolto

Ilmalämpöpumput ja jäähdytyslaitteet

Maalämpöpumput, Ilma-vesilämpöpumput, Aurinkosähkö

Tarjouspyynnöt voi lähettää suoraan osoitteeseen tarjouspyynnot@lampojokeri.fi tai lähettämällä yhteydenottopyynnön

Laskutus:
Verkkolaskutusosoite: 003717805278
Operaattoritunnus: 003721291126

Jussi Heimonen

Toimitusjohtaja
Kiinteistölämpöpumppujen myynti ja asennusten koordinointi
LVI-myynti ja asennusten koordinointi

010 201 0870
jussi@lampojokeri.fi

Juha Alho

Ilmalämpöpumppujen myynti ja asennusten koordinointi
Ilmalämpöpumppujen huollot
Aurinkosähkö

010 201 0871
juha@lampojokeri.fi

Tero Siponen

Ilma-vesilämpöpumppujen ja maalämpöpumppujen myynti ja asennusten koordinointi
Aurinkosähkö

010 201 0872
tero@lampojokeri.fi

Elisabet Hughes

LVI-asentaja

elisabet@lampojokeri.fi

Jetro Kraemer

LVI-asentaja

jetro@lampojokeri.fi

Juha Aaltonen

LVI-asentaja

Timo Sillamets

Lämpöpumppu-asentaja
Sähköasentaja

timo@lampojokeri.fi

Mattias Koivumaa

Sähköasentaja
Lämpöpumppu-asentaja

mattias@lampojokeri.fi

Jooel Keinänen

Lämpöpumppu-asentaja

jooel@lampojokeri.fi

Vladimir Truntov

Logistiikka

Lähetä yhteydenottopyyntö niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian!